Голос-Інфо

A+ A A-

7 дико дивних правил японського етикету (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ця країна так довго була закритою від усього іншого світу, що тут сформувалися свої особливі правила етикету, які часто здаються всім іншим просто дикими, передає Ukr.Media.

Все життя японця підпорядкована суворо регламентованими правилами. Вони зачіпають абсолютно всі соціальні сфери, від робочої до суто особистої. Порушення правил немислиме для самих японців, але туристам теж непогано б їх знати, щоб не поставити оточуючих в неприємне становище.

Японці буквально одержимі пунктуальністю. Запізнення бодай на хвилину вже буде приводом для образи, про що варто пам'ятати завжди.

Ставлення до грошей вартує окремої згадки. Навіть близькі друзі не будуть передавати один одному банкноти без конверта або, в крайньому випадку, не прикривши їх папером. У супермаркеті касир просто подивиться на вас з подивом, якщо ви спробуєте дати йому гроші в руки.

 

Особистий простір взагалі дуже цінується в цій маленькій країні. Не варто підходити до японця дуже близько, навіть в черзі. Це може серйозно образити людину.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.