Голос-Інфо

A+ A A-

З 1 січня 2019 року Франківчани зможуть купувати і продавати валюту через банкомати

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Вже з наступного року для того, щоб поміняти валюту, не потрібно буде йти в обмінник або касу банку. Громадяни зможуть це зробити через платіжні термінали та банкомати, інформує Ukr.Media.

Мова йде саме про готівкові операції: людина зможе внести в апарат гривню з гаманця і відразу отримає долар, євро або іншу валюту, яку зможе запропонувати апарат. Для цього йому не потрібен буде картковий рахунок. Зараз подібні операції можуть проводити власники платіжних карток в спеціальних банкоматах.

З нового року такий термінал з обміну валюти має видати чек із зазначенням суми операції, курсу конвертації і, можливо, особистих даних: при конвертаціях в сумі до 150 тис. грн. не вказується ім'я людини, а при великих покупках воно повинно фігурувати. При цьому будь-який бажаючий буде мати право на зворотну операцію протягом 15 хвилин - якщо вирішив, що його обслужили за невигідним курсом або просто передумав.

На дисплеї пристрою повинно зазначатися громадянство людини, щоб іноземці мали можливість отримати спеціальну банківську довідку для виведення валюти закордон (оформляється при подачі декларації).


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.