Голос-Інфо

A+ A A-

У рамках Europe Code Week учасники можуть отримати гранти до 8000 євро

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Податися на нього можуть некомерційні організації чи школи, які хочуть проводити освітні ініціативи для дітей від 5 до 18 років.

У рамках Europe Code Week учасники можуть отримати гранти до 8000 євро на свої проекти, як дають дітям можливість отримати практичні навички в галузі технологій.

За даними Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), які цитує Google, 65% теперішніх учнів працюватимуть на роботах, які сьогодні ще не існують. Тому компанія просуває програми та заходи, які допоможуть їм бути краще підготованими до цього майбутнього.

 

Усі запропоновані ініціативи та заходи мають відбуватися в період з 6 по 21 жовтня в межах Europe Code Week. Вони мають бути націлені на новачків у технологіях й пропонувати принаймні 2 години практичних занять. Також усі кошти гранту не можна витратити лише на придбання необхідної техніки (смартфонів, планшетів, робототехніки тощо).

При розподілі грантів перевага буде надаватися тим заявникам, які фокусуються на поглибленому та постійному навчанні, співпрацюють з іншими організаціями-партнерами, ставлять за мету залучити дівчат, мало представлені меншини, соціально-економічно незахищених студентів або дітей з особливими потребами, охоплюють більше 500 учнів.  

 

Для участі організаціям треба заповнити і надіслати окрему форму. В заявці потрібно буде коротко описати який захід чи ініціативу ви хочете провести, його план, зміст та тривалість. Також потрібно надати фінансовий план, згідно з яким будуть витрачатися виділені кошти. У формі є пункти щодо того, чи зможе заявник потім оцінити успішність та ефективність проведеного заходу та чи може Google надати ще якусь допомогу в організації, окрім грошової.

Додаткові питання можна надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Окрім того, Google радить звернути увагу на інші освітні ресурси компанії на www.google.com/edu

Нагадаємо, раніше цього року в Google створили безкоштовний додаток, який вчить основам JavaScript  за допомогою міні-ігор. Також компанія  виклала в мережу свій базовий курс з машинного навчання. А до цього запустила проект, який вчитиме дітей програмуванню за допомогою конструктора та безкоштовний курс з програмування на Android для новачків.

Джерело

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.