Голос-Інфо

A+ A A-

Франківські поліцейські пильнують за дотриманням прав неповнолітніх ромської національності (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Для працівників ювенальної превенції головним завданням є дотримання прав дітей незалежно від їх етнічного походження, соціального статусу чи інших факторів.
 
Івано-Франківські поліціянти поцікавилися ситуацією щодо забезпечення інтересів та потреб неповнолітніх представників ромської національної меншини, які наразі з родинами тимчасово проживають на території обласного центру Прикарпаття.
 
Як зазначила начальниця відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук, для цих дітей нерідкістю є втрата або й повна відсутність будь-яких ідентифікаційних документів особи, що призводить до неможливості забезпечення їх соціального захисту. Тож поліцейські передусім намагаються виявляти такі випадки та сприяти їх усуненню.
 
Також під час відвідин місць постійного та тимчасового проживання осіб ромської національності працівники поліції роз’яснили батькам обов’язки щодо забезпечення необхідних умов життя і виховання неповнолітніх дітей, застеригли від втягнення дітей у злочинну діяльність, використання малолітніх дітей для заняття жебрацтвом.
 
Крім того, працівники ювенальної превенції наголосили батькам, що їх діти шкільного віку мають право на отримання загальної середньої освіти та радять як його реалізувати.
 
Інформує ГУНП в Івано-Франківській області.
 
Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.