Голос-Інфо

A+ A A-

Бубнище. Що приховується за стінами двохметрових мурів?.. (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(32 голосів)
Чи змінилась Україна та українці з часів «Революції гідності»? Привілейовані особи, так звані місцеві «князьки» і надалі диктують свою власну політику у регіонах, незважаючи на те, що їх дії часто призводять до незворотних наслідків. 
Нещодавно відпочивав з родиною в заповідній зоні «Скелі Довбуша», що неподалік від смт. Болехів на Івано-Франківщині. Цей край Бойків знаний не тільки в Україні, але й далеко за її межами, адже в цих місцях боровся знаний опришок Олекса Довбуш.  Але зараз не про це.
Краєвиди Бубнища вражають не тільки своїми горами та місцями відпочинку опришок, але з недавнього часу і двохметровими мурами.  Огорожа із шлакоблоків  простягається на сотні метрів територією регіонального природно-ландшафтного парку місцевого значення, аж до меж Державного Заповідника «Скелі Довбуша». Ця «химера» вражає своєю недолугістю та слугує певним викликом суспільству, так як  перебуваючи у відпочинковому туристичному місці, не покидає відчуття знаходження у виправній колонії. Верхівки муру по всьому периметру «оздоблені» битими скляними пляшками та іржавим дротом. 
Хто і чому перетворює край відпочинку на місця відбування покарання?
Свого часу ця територія була огороджена прозорою сіткою і належала ДП «Болехівський лісгосп», де промислово вирощували форель. Чи то господарська діяльність тогочасному  керівнику Михайлу Яремко була не до снаги, чи інші фактори вплинули на його рішення, але у терміновому порядку угіддя було передано в оренду ФОП Лицур Мар’яні Степанівні без будь-яких аукціонів. Хто ж така пані Лицур? Як вдалося встановити редакції, вдала «свіжоспечений» підприємець, розпочала свою діяльність в галузі промислового вирощування риби перед  самим заключенням угоди. 
Така несамовита жага стати бізнес-леді пояснюється багатьма чинниками, адже вона являється сестрою добродія Малендевича Любомира Степановича - власника ПП «Сервіс Вальд», в якому по сумісництву комерційним директором є вельмишановний Михайло Яремко. До речі, на останнього і було складено адміністративний протокол про корупційне діяння за суміщення посад та конфлікт інтересів при  зайнятті вказаних посад. 
Вся мега бізнес діяльність пані Мар’яни Лицур поки що полягає виключно у незаконному будівництві у природному ландшафтному заповіднику мурів, але аж ніяк не у вирощуванні форелі, так як водойми перебувають у запущеному стані, знаходяться без води та повністю заросли травами. Ще трохи такої «клопіткої праці» і природні ландшафти не підлягатимуть відновленню. 
Вказаний «бізнес-синдикат», як виявляється, може мати не тільки корупційну складову, але й завдати непоправної шкоди унікальній природно-ландшафтній складові регіону. 
Щоб дослідити та повністю  розібратися у даній ситуації і поставити всі крапки над «і», нами розпочато журналістське розслідування, результати якого ми донесемо до громадськості та при необхідності до правоохоронних органів.
 
Віталій Чорненький
 

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.