Голос-Інфо

A+ A A-

Бубнище. Що приховується за стінами двохметрових мурів?.. (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(32 голосів)
Чи змінилась Україна та українці з часів «Революції гідності»? Привілейовані особи, так звані місцеві «князьки» і надалі диктують свою власну політику у регіонах, незважаючи на те, що їх дії часто призводять до незворотних наслідків. 
Нещодавно відпочивав з родиною в заповідній зоні «Скелі Довбуша», що неподалік від смт. Болехів на Івано-Франківщині. Цей край Бойків знаний не тільки в Україні, але й далеко за її межами, адже в цих місцях боровся знаний опришок Олекса Довбуш.  Але зараз не про це.
Краєвиди Бубнища вражають не тільки своїми горами та місцями відпочинку опришок, але з недавнього часу і двохметровими мурами.  Огорожа із шлакоблоків  простягається на сотні метрів територією регіонального природно-ландшафтного парку місцевого значення, аж до меж Державного Заповідника «Скелі Довбуша». Ця «химера» вражає своєю недолугістю та слугує певним викликом суспільству, так як  перебуваючи у відпочинковому туристичному місці, не покидає відчуття знаходження у виправній колонії. Верхівки муру по всьому периметру «оздоблені» битими скляними пляшками та іржавим дротом. 
Хто і чому перетворює край відпочинку на місця відбування покарання?
Свого часу ця територія була огороджена прозорою сіткою і належала ДП «Болехівський лісгосп», де промислово вирощували форель. Чи то господарська діяльність тогочасному  керівнику Михайлу Яремко була не до снаги, чи інші фактори вплинули на його рішення, але у терміновому порядку угіддя було передано в оренду ФОП Лицур Мар’яні Степанівні без будь-яких аукціонів. Хто ж така пані Лицур? Як вдалося встановити редакції, вдала «свіжоспечений» підприємець, розпочала свою діяльність в галузі промислового вирощування риби перед  самим заключенням угоди. 
Така несамовита жага стати бізнес-леді пояснюється багатьма чинниками, адже вона являється сестрою добродія Малендевича Любомира Степановича - власника ПП «Сервіс Вальд», в якому по сумісництву комерційним директором є вельмишановний Михайло Яремко. До речі, на останнього і було складено адміністративний протокол про корупційне діяння за суміщення посад та конфлікт інтересів при  зайнятті вказаних посад. 
Вся мега бізнес діяльність пані Мар’яни Лицур поки що полягає виключно у незаконному будівництві у природному ландшафтному заповіднику мурів, але аж ніяк не у вирощуванні форелі, так як водойми перебувають у запущеному стані, знаходяться без води та повністю заросли травами. Ще трохи такої «клопіткої праці» і природні ландшафти не підлягатимуть відновленню. 
Вказаний «бізнес-синдикат», як виявляється, може мати не тільки корупційну складову, але й завдати непоправної шкоди унікальній природно-ландшафтній складові регіону. 
Щоб дослідити та повністю  розібратися у даній ситуації і поставити всі крапки над «і», нами розпочато журналістське розслідування, результати якого ми донесемо до громадськості та при необхідності до правоохоронних органів.
 
Віталій Чорненький
 
Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.