Голос-Інфо

A+ A A-

Калуська міська поліклініка виявлятиме «липові» медичні довідки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За даними прес-служби Міністерства охорони здоров’я, з вересня цього року дані про медичні професійні огляди українців зберігатимуться в єдиній електронній системі. А до кінця року планується підключення до системи близько трьох тисяч закладів охорони здоров’я в усіх областях України і поступова заміна паперових бланків медичних оглядів на електронні.

 Таке нововведення впорядкує професійні медогляди й унеможливить використання підроблених довідок та санітарних книжок, вважають у МОЗі.

Наразі професійний медогляд є обов’язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, а також вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо. Тепер дані про такі огляди міститимуться в єдиному реєстрі медичних оглядів – надійно захищеній електронній системі.

Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі.

Тестування системи і підключення до неї закладів охорони здоров’я розпочато 20 червня.

Щодо Калуша, то в базі даної системи Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги зареєструвався 28 серпня.

Як повідомив заступник головного лікаря з медичної роботи Богдан Семаньків, поліклініка після реєстрації отримала коди доступу і підписала угоду з Центром безпеки дорожнього руху, який, власне, і впроваджує цю систему за наказом МОЗ України:

"Наразі дана система створена для перевірки легітимності медичних довідок дозвільного характеру, зокрема, на право керування автотранспортом та користування зброєю, а надалі перевірятимуть і санітарні книжки та сертифікати нарколога і психіатра. Відповідно у нас є медичний реєстратор, який має право входити в систему. Саме він і вносить в неї дані".

При цьому заступник головного лікаря додав, що ця система до кінця року працюватиме в тестовому режимі.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.