Голос-Інфо

A+ A A-

У Галицькому районі перевірятимуть дитяче харчування в садках та школах

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З метою забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування дітей в школах, дошкільних закладах, у Головному Управлінні Держпродспоживслужби в Івано–Франківській області, за участі Департаменту освіти ОДА, розробили регіональну цільову програму “Дітям Прикарпаття – якісне харчування”, інформує Галицька РДА.

В ході виконання програми, в Галицькому районі буде проведено моніторинг 49 шкіл, де харчуються 2182 дітей та 19 дошкільних навчальних заклад, де харчується 1355 дітей.

За вересень, спеціалісти Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області для лабораторного дослідження відібрали такі харчові продукти:

– м’ясо, риба, – ФГ “Мрійливість”;

– молоко, масло, сардельки, яйця, олія – Сенчина Т.М.;

– овочі – ФГ “Дадів” ;

– хліб – Іваськів А.С.

В результаті було виявлено невідповідності, щодо вмісту рослинних жирів у вершковому маслі 73% ТОВ “Богодухівський молокозавод”, постачальник Сенчина Т.М. Через це, керівникам шкільних та дошкільних закладів освіти Галицького району та міста Бурштина, надіслали листи, про недопущення даного продукт до харчування дітей.

Основним результатом програми “Дітям Прикарпаття – якісне харчування” є забезпечення здоров’я дітей, їх безпечного та якісного харчування, запобігання гострих кишкових інфекцій в шкільних та дошкільних закладах району

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.