Голос-Інфо

A+ A A-

В ОДА нагадують, що субсидії отримуватимуть лиш ті, хто має на них законні підстави (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У департаменті соц. політики ОДА відбулася нарада щодо нарахування соц. виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат.

У заході взяли участь головні державні соціальні інспектори структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

На нараді обговорили проблемні питання, які виникають при перевірці інформації, поданої громадянам для надання щомісячної житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Акцентували увагу на посилення роботи щодо здійснення верифікації соціальними інспекторами та подання в повному обсязі інформації за встановленою формою Мінфіну.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення надано доручення питання верифікації тримати на особливому контролі. 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.