Голос-Інфо

A+ A A-

ЦВК призначила вибори у чотирьох ОТГ Прикарпаття

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Новoпризначений склaд Цeнтральної вибoрчої кoмісії признaчив на нeділю, 23 грyдня 2018 рoку, вибoри у 125 oб’єднаних теритoріальних грoмадах.

Такoж ЦВК огoлосила нa цю дaту додaткові вибoри у 26 oб’єднаних грoмадах.

«Це рішення нарешті розблокувало двомісячну блокаду найуспішнішої реформи в Україні – децентралізації, дозволивши провести перші вибори в новостворених ОТГ і довибори у громадах, що приєдналися до вже утворених ОТГ– наголосив регіональний консультант з юридичних питань (проект «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID) Андрій Деркач.–На рішення ЦВК очікували  і 4 нововостворені ОТГ в Івано-Франківській області – Вигодська (Долинський район), Букачівська (Рогатинський район), Коршівська (Коломийський район) та Новицька (Калуський район), які об’єднали 17 селищних і сільських рад. Ще дві об’єднані громади – Ланчинська та Брошнів-Осадська очікували на проведення довиборів депутатів на території сіл Середній Майдан, Вишнівці, Глинки Надвірнянського району та села Брошнів Рожнятівського району».

Як зазначив експерт Андрій Деркач, вибори в цих ОТГ відбудуться 23 грудня. Тому їх буде включено до розрахунків держбюджету на 2019 рік. З 1 січня вони працюватимуть на прямих міжбюджетних відносинах з профільними міністерствами. Саме можливість формувати бюджет на нових засадах та розподіляти його у відповідності до нагальних потреб і стратегічного бачення є найважливішим інструментом розвитку тих громад, що почали своє життя у минулі роки.

«Прагнучи підтримати новостворені громади у їхньому русі до самодостатності та успішності, Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст Україниднями організувало для їх представників ознайомчу поїздку до Ланчинської ОТГ Надвірнянського району. Під час зустрічі  представники з чотирьох новостворених громад мали змогу з перших уст дізнатися про типові проблеми, з якими їм вже наступного рокудоведеться зустрітися, перші успіхи та перспективи подальшого розвитку», – підсумував Андрій Деркач.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.