Голос-Інфо

A+ A A-

Відкриття Прикарпатський центру ядерної медицини «Євроклінік»

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

Організатори: Прикарпатський центр ядерної медицини«Євроклінік»

Запрошені: голова ОДА Гончарук О.Р., голова обласної ради Сич О.М., міський голова Івано –Франківська Марцінків Р.Р., начальник Департаменту охорони здоров’я ОДА Стовбан М., ректор Івано-Франківського національного медичного університету Рожко М.М., головний лікар Прикарпатського клінічного онкологічного центру Романчук В.Р., головний лікар Обласної психоневрологічної лікарні №3 Мулик М.І., професорсько - викладацький склад ІФНМУ, лікарі медичних закладів області, представники громадськості та ЗМІ.

Тема: Відкриття Прикарпатський центру ядерної медицини «Євроклінік». Впровадження однофотонної емісійної комп’ютерної томографії (SPECT), як сучасного методу радіоізотопної діагностики.

Однофотонна емісійна комп’ютерна томографія (SPECT) - сучасний метод радіоізотопної діагностики, який використовується для оцінки функціонування та патологічних змін різних органів і тканин. Такі методи діагностики, як рентгенографія, УСГ, КТ або МРТ орієнтовані на виявлення структурних змін в тканинах людського організму, і не завжди дозволяють розпізнати захворювання на ранніх стадіях, коли відхилення проявилися на рівні біохімічних змін в тканинах. В цей час приходить на допомогу однофотонна емісійна комп’ютерна томографія, яку тому й називають молекулярної діагностикою.

Радіонуклідні методи дослідження показані при хворобах серця, головного мозку, захворюваннях нирок і печінки, а також є незамінним методом у виявленні та оцінці поширеності онкологічних процесів.

Вигідною відмінністю однофотонної емісійної комп’ютерної томографії від інших методів діагностики є розпізнавання патологічного процесу на ранніх стадіях захворювання, тобто до того моменту, як хвороба встигла себе проявити.

Стає доступною інформація про функції органу та отримання кількісних показників ступеня його ураження на ранніх стадіях.

У більшості випадків однофотонна емісійна комп’ютерна томографія не вимагає спеціальної підготовки, а протипоказанням до проведення обстеження є тільки вагітність.

Радіофармпрепарат, який вводиться при дослідженні, як правило, не викликає ніяких побічних ефектів, а променеве навантаження при сцинтиграфії не перевищує рентгенографічні дослідження.

Однофотонна емісійна комп’ютерна томографія проводиться за сучасними протоколами і клінічним рекомендаціям Європейського товариства ядерної медицини (EANM) і Товариства ядерної медицини та молекулярної візуалізації (SNMMI).

У кров пацієнта вводиться невелика кількість речовини з радіоактивною міткою, яка накопичується в пошкоджених або здорових тканинах.

Накопичення реєструється спеціальним чутливим приладом - гамма-камерою. Гамма-камера створює «фотографічне» зображення органів людини, які накопичили введений препарат, що може відображатися в 3Dрежимі.

Введена речовина є практично безпечною для пацієнта, не викликає алергічні реакції і швидко виводиться з організму після дослідження, що забезпечує мінімальне променеве навантаження. Процедура сканування кісток скелету і інших органів протікає безболісно та комфортно.

Сама процедура від введення радіофармпрепарату до початку дослідження займає від 30 хвилин до 3 годин, в залежності від виду обстеження. Це необхідно для того, щоб введена речовина розподілилася в тілі людини.

Дослідження аналізують кваліфіковані фахівці, лікарі радіонуклідної діагностики, які працюють з кожним пацієнтом індивідуально.

Можна обстежити практично будь-який орган, кістки скелету, причому зробити обстеження можна декількома способами. При чітко поставленому діагностичному завданні і безперервності зворотного зв'язку між лікарем радіонуклідної діагностики і лікарями клінічних відділень, можливості однофотонної емісійної комп’ютерноїтомографії практично безмежні, а допомога в постановці складних діагнозів - неоціненна, при цьому ціна обстеження доступна для кожного пацієнта.

Кількість, розташування та загальна площа приміщень у діагностичному центрі відповідає нормам, що загальноприйняті в Європі. Це дозволяє персоналу виконувати роботу у відповідності з усіма вимогами радіаційної безпеки, що суттєво підвищує якість обслуговування, а спеціально обладнані приміщення для пацієнтів роблять їх перебування у відділенні найбільш комфортним.

Прикарпатський центр ядерної медицини «Євроклінік» оснащено сучасним однофотонним емісійним комп'ютерним томографом фірми General Electric, США, що дозволяє проводити радіоізотопні дослідження практично всіх органів і систем людини.

Час проведення: 26.10.2018 року, початок о14 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Івано -Франківськ, вул. Медична, 15.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.