Голос-Інфо

A+ A A-

Турфірми та готелі сплатили до бюджету Прикарпаття більше трьох мільйонів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З початку 2018 року підприємства Прикарпаття сплатили до місцевого бюджету 3338,9 тис. грн туристичного збору. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 660,3 тис. грн.

Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Лідером у туристичній галузі традиційно залишається місто Яремче, де знаходиться значна кількість туристичних об'єктів. Яремчанські платники сплатили до місцевого бюджету 2746,8 тис. грн туристичного збору. На другому місці – Івано-Франківськ – 298,2 тис. грн, на третьому – Косівський район – 59,8 тис. грн.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов'язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Збір сплачується туристами за ставками, встановленими місцевими радами області, в межах від 0,5 до 1 відсотка вартості проживання.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.