Голос-Інфо

A+ A A-

Цьогоріч в економіку Прикарпаття інвестували з-за кордону майже 30 мільйонів доларів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На 1 жовтня 2018 року загальний обсяг прямих закордонних інвестицій, залучених в економіку Івано-Франківської області з початку інвестування склав 899 мільйонів американських доларів. 

Найбільш значні обсяги прямих інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (55% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (28,6%).

Частка капіталу нерезидентів, залученого в економіку Рогатинського району склала 3,2%, Калуського – 3,1%, Тисменицького – 2,7%,міста Коломиї –  2%, Тлумацького району – 1,2%, міста Яремче та Долинського району –  по 1,1%. Частка інших міст обласного значення та районів не перевищувала 0,7%, інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

У січні–вересні 2018 року в економіку Прикарпаття надійшли 28,9 мільйонів доларів прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з них переважна частка у підприємства Івано-Франківська (86,6%) та Калуша (13,1%).

Сукупний обсяг іноземного капіталу на 1 жовтня цього року, в порівнянні з обсягом інвестицій на початок року, зменшився на 0,6%. 

Зменшення обсягів прямих інвестицій спостерігалось у Коломийському (на 4,8%), Калуському (на 2,9%) районах, місті Яремче і Надвірнянському районі (на 2,7%), Тлумацькому (на 2,1%), Тисменицькому (на 2%) та Снятинському (на 1,4%) районах, містах Калуші (на 1,3%) і Болехові (на 1%).

На 1 жовтня на одну особу в середньому по області припадало 653,4 доларів прямих інвестицій.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.