Голос-Інфо

A+ A A-

Цьогоріч в Івано-Франківську уклали 800 "шлюбів за добу"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні, 5 грудня, у Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція керівництва Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України щодо пілотних проектів Мін'юсту.

Зокрема у юстиції розповіли про «Шлюб за 24 години», подання заяв за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»; вручення свідоцтв про народження дитини безпосередньо в закладах охорони здоров'я; електронний сервіс з проставлення апостиля; відкриття офісу за принципом відкритого простору «Open space».

Як повідомила начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська, наразі в Україні укладено вже понад 51 тисячу "шлюбів за добу".

Сьогодні такий шлюб можна оформити у 52 населених пунктах.

Крім того, як наголосила Ірина Дубиківська, вже цього тижня відкривається офіс у Калуші, де також можна буде отримати послугу "Шлюб за добу".

"Івано-Франківщина є однією з перших областей, які підхоплюють ініціативи Міністерства юстиції. Протягом 10 місяців 3781 свідоцтво про народження видали в пологових будинках. В Івано-Франківську вже уклали 801 шлюб за добу", - додав керівник прикарпатської юстиції Микола Станіщук.

Крім того, за словами Микола Станіщука, у планах також є відкриття офісів з надання шлюбу за добу в місті Коломия.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.