Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 187
A+ A A-

У місті пройшла конференція лікарів-педіатрів (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У вівторок, 4 грудня, в Івано-Франківську відбулась науково-практична конференція «Захід зустрічає Схід: педіатрична практика в системі громадського здоров’я».

Науковий форум провела громадська організація «Українська Академія Педіатрії» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківського національного медичного університету, інформує прес-служба ІФНМУ.

«Все, що ми робимо у своїй щоденній праці, спрямоване на те, щоб діти були здоровими, — говорить завідувач кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти ІФНМУ професор Ольга Синоверська. — Тому основним посилом нашої конференції ми зробили здорове дитинство. Все, про що сьогодні говоримо, це те, як зробити наших діток здоровими, як діяти в кращих принципах надання медичної допомоги XXI століття, тобто навіть не лікувати хворобу, а зробити так, щоб ця хвороба не виникла».

Доповіді конференції були поділені на секції «Дитина і алергія», «Педіатрія розвитку», «Профілактична медицина», «Психологічні аспекти роботи із дітьми». Відбулися майстер-класи «Базові реанімаційні заходи», «Отоскопія в практиці педіатра», «Бронхіальна астма у дітей: робота над помилками» та «Можливості УЗД та УЗД-денситометрії в діагностиці патології кісток та суглобів у дітей».

Окремий блок конференції був присвячений правам лікарів.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.