Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 187
A+ A A-

Мін’юст анонсував навчальні курси весільних церемоніймейстерів

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Вперше на державному рівні у державному підприємстві «СЕТАМ» Міністерства юстиції України стартував навчальний курс «Весільний церемоніймейстер». Про це повідомляє сайт Мін’юсту.

Майже рік ДП «СЕТАМ» є учасником пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу». 

За підтримки Мін’юсту було запрошено команду найкращих професіоналів у цьому напрямку та створено навчальний курс – «Весільний церемоніймейстер». Курс призначений для фахівців, що організовуватимуть весільну церемонію, та триватиме 3 тижні (8 занять по два рази на тиждень).

По завершенню навчання кожен учасник отримає диплом про проходження даного курсу, а кращі будуть внесені до бази церемоніймейстерів.

«Ми - новатори, ми крокуємо в ногу з часом. Найкращі спеціалісти з величезним досвідом розробили даний курс для того, щоб на державному рівні з’явились дійсно кваліфіковані церемоніймейстери шлюбної церемонії. Адже скільки було нарікань щодо проведення саме урочистої церемонії одруження. Ми прагнемо, щоб реєстрація шлюбу була не тільки швидкою, але й професійно оформленою», - зазначив директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов на відкритті курсу «Весільний церемоніймейстер».

Нагадаємо, 29 липня 2016-го в Україні запустили пілотний проект «Шлюб за добу», завдяки чому пари можуть не чекати місяць, а одружитися відразу через 24 години після подачі всіх потрібних документів. Проект, направлений на забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб. З моменту запуску в рамках пілотного проекту станом на 02 грудня 2018 року було проведено 51 114 реєстрацій шлюбів.

 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.