Голос-Інфо

A+ A A-

Президент відзначив сімох прикарпатців

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Президент України Петро Порошенко підписав низку указів, якими у числі інших відзначені прикарпатські науковці, працівники культури, посадові особи органів місцевого самоврядування, просвітяни.

Про це повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Зокрема, з нагоди Дня місцевого самоврядування орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено голову Галицької районної ради Павла Андрусяка та голову Калуської районної ради Михайла Срібняка.

Цим Указом також присвоєно звання «Заслужений працівник культури України» начальникові відділу культури Коломийської РДА Людмилі Федор.

На підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки присуджено цьогорічну премію Президента України молодому науковцю з Прикарпаття Олександру Басу - кандидатові технічних наук, старшому науковому співробітникові державного підприємства «Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Олександр отримав премію за роботу «Створення державного первинного еталона одиниць об'єму та об'ємної витрати газу на газовому середовищі при тиску до 1,6 МПа». Про це йдеться в Указі №419/2018 від 7 грудня цього року.

З нагоди 150-річчя заснування Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Указом №420/2018 орденом «За заслуги» III ступеня нагороджені голови Коломийського міськрайонного об'єднання товариства Василь Глаголюк, Городенківського районного об'єднання – Оксана Осадчук і Снятинського районного об'єднання – Мирослав Попадюк.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.