Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 187
A+ A A-

Франківські медики зайняли друге місце на змаганнях у Польщі (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 29 січня по 1 лютого 2019 року у м.Бєльсько-Бяла (Республіка Польща) проводились ХІV щорічні зимові міжнародні змагання з надання екстреної медичної допомоги, участь в яких взяло 35 команд. 

Івано-Франківську область представляла команда Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в складі лікаря з МНС Христина Лазуркевич,фельдшера з МНС – Олександра Білецького та фельдшера з МНС Олега Голубовського, який також був водієм реанімобіля (в европейських державах до складу бригад не входить водій), інформують у КЗ "ІФО клінічний ЦЕМД та МК".

"Команда до поїздки на змагання ретельно готувалась, тому гідно справилась із завданнями та отримала ІІ-ге місце серед закордонних команд. За наших учасників вболівали колеги та безпосередньо керівник центру Мирон Матейко, який супроводжував команду під час поїздки", - йдеться у повідомленні.

Денні та нічні етапи «ABC», «TEST», «PKP», «CYPEC», «DRUH», «ZAMEIK», «PETENT» включали вміння правильно провести серцево-легеневу реанімацію, надати догоспітальну медичну допомогу в критичних станах (гострий інфаркт міокарда, спонтанний пневмоторакс, шлуночкова тахікардія), організувати надання допомоги в осередку з великою кількістю потерпілих, виконати тестові завдання, а також традиційний щорічний тест на фізичну витривалість (BIEG PO SCHODACH). 

Боротьба у змаганнях була напруженою та високопрофесійною. Оцінювання виконаних завдань проводились за стандартами, прийнятими у країнах Європейської спільноти.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.