Голос-Інфо

A+ A A-

У Франківську підписали Меморандуми про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Сьогодні, 12 лютого, в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби Івано-Франківської області за січень 2019 року.

Також відбулось підписання Меморандумів про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області  та Івано-Франківським обласним центром зайнятості та Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Окрім того, були представлені результати роботи за 2018 рік та пріоритети роботи громадської ради при Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області на 2019 рік. 

Зокрема, за 2018 рік :

-проведено 10 засідань оперативного штабу для мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів;

-зареєстровано 943 шлюбів у рамках пілотного проекту "Шлюб за добу";

-послугами "Open Space" скористалось 3242 громадян;

-розглануто 953 звернень громадян;

-проведено 1060 правопросвітницьких заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстицій України "Я МАЮ ПРАВО"

-стягнуто аліментних платежів на суму 60 028 827 грн на користь 16 249 діток. 

В свою чергу Начальник Головного територіального управління юстицій в Івано-Франківській обл. Станіщук Микола Васильович закликав усіх непрацевлаштованих громадян звертатись за допомогою. Він наголосив, що робочі місця є, перекваліфікація можлива. 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.