Голос-Інфо

A+ A A-

У Франківську підписали Меморандуми про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Сьогодні, 12 лютого, в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбулась прес-конференція щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби Івано-Франківської області за січень 2019 року.

Також відбулось підписання Меморандумів про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області  та Івано-Франківським обласним центром зайнятості та Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Окрім того, були представлені результати роботи за 2018 рік та пріоритети роботи громадської ради при Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області на 2019 рік. 

Зокрема, за 2018 рік :

-проведено 10 засідань оперативного штабу для мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів;

-зареєстровано 943 шлюбів у рамках пілотного проекту "Шлюб за добу";

-послугами "Open Space" скористалось 3242 громадян;

-розглануто 953 звернень громадян;

-проведено 1060 правопросвітницьких заходів в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстицій України "Я МАЮ ПРАВО"

-стягнуто аліментних платежів на суму 60 028 827 грн на користь 16 249 діток. 

В свою чергу Начальник Головного територіального управління юстицій в Івано-Франківській обл. Станіщук Микола Васильович закликав усіх непрацевлаштованих громадян звертатись за допомогою. Він наголосив, що робочі місця є, перекваліфікація можлива. 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.