Голос-Інфо

A+ A A-

Військовим планують доплачувати за рівень підготовки та безперервну службу

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У ЗСУ введуть додаткові надбавки – за рівень військової підготовки та освіти (проходження курсів) та безперервність військової служби, як одну з мотивацій для утримання фахівців.

Міноборони шукає мотиваційні чинники, які запобігатимуть плинності кадрів, що викликає додаткову потребу в підготовці кадрів, повідомляє Юридична служба Збройних Сил України.

Як один з мотиваційних чинніків до побудови професійної військової кар’єри та утримання фахівців у ЗС України, розглядається підвищення рівня грошового забезпечення в залежності від отриманної під час служби освіти та підготовки, а також часу безпервної служби.

Для цього планується доповнити доповнити пункт 3 статті 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» словами (виділено):

Грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, рівня військової підготовки та освіти, тривалості та безперервності, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця.

Аналогічні зміни планується внести і до постанови КМУ від 30.08.2017 № 704 та наказу МОУ від 07.06.2018 №260, що регулюють виплату грошового забезпечення.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.