Голос-Інфо

A+ A A-

НСЖУ оголосила про прийом матеріалів на Митрополичу премію серед журналістів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Як відомо, з ініціативи Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира (Війтишина) та у співпраці з Івано-Франківською обласною спілкою журналістів Національної спілки журналістів України (НСЖУ) у 2017 році було засновано щорічний творчий конкурс на Митрополичу премію серед журналістів, які звершують свою діяльність на території Івано-Франківської Митрополії УГКЦ (Івано-Франківська та Чернівецька області). 

Метою проведення конкурсу є заохочення журналістів з боку Церкви до пропагування духовних і моральних цінностей у житті сучасної людини, сім'ї та суспільства. 
Цьогоріч Митрополичою премією відзначатимуться оригінальні творчі набутки журналістів, опубліковані (оприлюднені) впродовж 2018 року в засобах масової інформації, а також ті, що вийшли окремими виданнями й утверджують високі гуманістичні ідеали, сприяють духовному становленню суспільства, показують історичні віхи розвитку Церкви, професійно та неупереджено висвітлюють питання міжконфесійної злагоди, повідомили на офіційній сторінці НСЖУ у Фейсбуці.
Конкурс проводиться у двох номінаціях: окремо для журналістів церковних і окремо для журналістів світських ЗМІ. Ухвала про визначення лауреата буде винесена комісією таємним голосуванням. Після цього вона буде оприлюднена у засобах масової інформації. Журналістам, удостоєним премії, Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин вручить Дипломи та грошові винагороди (один переможець від церковних та один – від світських ЗМІ). 
Матеріали на здобуття премії слід надіслати до 15 березня поточного року на адресу: м. Івано-Франківськ, пл. А. Міцкевича, 5А, Видавництво «Нова Зоря», з поміткою «На Митрополичу премію». 
Для більш детального ознайомлення з умовами конкурсу пропонуємо ознайомитись із нижчеподаним «Положенням про обласний щорічний творчий конкурс на Митрополичу премію».


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.