Голос-Інфо

A+ A A-

Вчені: звички, які допомагають дитині добре вчитися

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Чому участь батьків така важлива для успіху в навчанні?

Батьки завжди хочуть, щоб їх дитина добре вчилася. Але у батьків немає ні бажання, ні часу "пихкати" над підручниками разом з дитиною. Та й не треба. Важливо брати участь у житті дитини, адже це впливає на її здатність вчитися і формує 6 звичок, які допоможуть освоїти нові знання.

Що це за звички?

Читання вголос

Ви читаєте дитині казки вголос? Або перестали це робити, як тільки вона навчилася самостійно читати? Виявляється читання розвиває мозок. Вчені з Дитячого медичного центру міста Цинциннаті довели, що в момент читання батьками книги вголос, у дитини починають працювати частини мозку, які відповідають за аудіосприйняття. А вчені з університету Айова дізналися, що читання вголос впливає на розвиток мови, а також прищеплює дитині любов до книг.

Слова вдячності

Говорячи дитині "спасибі" як можна частіше, ви покращуєте її психіку, знижуєте агресію і мотивуєте вчитися.

Розвиток креативності та уяви

Направляючи дитячу уяву в "правильне" за дорослими мірками русло, ви погіршуєте її здатність мислити креативно. Це довели ізраїльські вчені. Вони показували дітям малюнки від власної парти до Всесвіту і в зворотному порядку. Коли школярам давали пройти тести, виявлялося, що діти, світ яких "звужували" до розмірів парти, показували гірші результати, ніж ті, які мислили мірками Всесвіту. Чим більше ми ставимо дитині рамок, тим гірші у неї будуть успіхи в навчанні.

Настільні ігри

Настільні ігри з дітьми - це не тільки цікаве проведення часу, це внесок у їх навчання. Настільні ігри розвивають просторове і логічне мислення, вчать стратегії, а також програвати і вигравати.

Прогулянки на свіжому повітрі

Чим більше часу дитина проводить на природі, тим більше вона цінує її і хоче її захищати. Прогулянки на природі покращують дитині здоров'я, насичують мозок киснем і вчать помічати красу зовнішнього світу. А без міцного здоров'я вчитися добре не вийде.

Добрі справи

Вчені з Каліфорнійського університету провели експеримент. Вони пропонували дітям або відвідати три нові місця на вибір, або зробити три добрих справи. У всіх дітей помітно покращилося самопочуття, але чесноти отримували більше визнання в очах однолітків. Як це впливає на навчання? Доброта покращує мікроклімат в класі, знижується можливість цькування в школі і підвищується успішність учнів.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.