Голос-Інфо

A+ A A-

Через борги 80% клієнтів «Івано-Франківськгаз Збуту» можуть залишитися без субсидії

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На Івано-Франківщині 76 тис. субсидентів заборгували за спожитий газ майже 260 млн грн. Такі боржники можуть не отримати чергову виплату монетизованої субсидії, якщо не розрахуються вже отриманими від держави грошима за спожитий в лютому газ.

У разі простроченої заборгованості у сумі понад 340 грн впродовж двох місяців видача державної допомоги призупиняється.

З березня 2019 року Уряд запровадив монетизацію житлово-комунальних субсидій. Тепер клієнти "Івано-Франківськгаз Збуту", яким призначена державна допомога на сплату за газ з жовтня 2018 р., отримують її "живими грошима". Це організовано у відділеннях Укрпошти та Ощадбанку. А для пенсіонерів – через Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Тому у рахунку "Івано-Франківськгаз Збуту" за газ, спожитий у лютому, вже не враховуються субсидії, повідомили у прес-службі "Івано-Франківськгаз Збуту".
 
Отримавши субсидію грошима, клієнт вже самостійно розраховується за спожитий газ у повному обсязі. У разі простроченої заборгованості за газ впродовж двох місяців надалі виплата державної допомоги призупиняється. А при нарощенні заборгованості газопостачальна компанія припиняє таким клієнтам поставки газу.
 
"Наразі є ризик зростання заборгованості у зв’язку з монетизацією субсидії. Держдопомогу в цьому опалювальному періоді  отримують 100 тис. прикарпатців, по яких до лютого держава щомісячно покривала частину витрат на газ в сумі понад 230 млн грн. Тепер ці кошти субсиденти отримають напряму та мають самостійно направити на повну оплату рахунків за газ. Але до цього часу майже 80% отримувачів субсидій не сплачували навіть обов'язковий платіж, що призвело до їх заборгованості", – зазначив директор ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" Юрій Пилипів.
 
Загалом прикарпатці заборгували за спожите блакитне паливо рекордну суму коштів – майже 675 млн грн. Тому щоб не залишитися без газу, субсидії, а справу боржника не було передано до суду, "Івано-Франківськгаз Збут" наполегливо рекомендує вчасно розраховуватися за спожите блакитне паливо.

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.