Голос-Інфо

A+ A A-

Стало відомо де встановлять пам'ятник Степану Пушику (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Конкурсна комісія затвердила місце розташування пам’ятника українському письменнику, літературознавцю, журналісту, громадсько-культурному та політичному діячу, професору Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Степану Григоровичу Пушику.

Скульптурну композицію буде встановлено на пішохідній зоні вулиці Шевченка, поруч будинку № 74-76, в Івано-Франківську, інформує ДМАКС.

Конкурсне журі, за участі родини Степана Пушика, розглянуло запропоновану авторським колективом у складі скульптора Володимира Семківа та архітектора Юлії Семків адаптацію пам’ятника в архітектурне середовище пішохідної зони вулиці Шевченка. Скульптор Володимир Семків пояснив, що відштовхувався від ідеї із записником.

З попереднього ескізного проекту пам’ятника залишив портрет та вишиванку. Щоденник символізують 9 сталевих листів товщиною 6 мм з ажурним написом «Степан Пушик» та текстом-присвятою на першому листі. Погруддя пропонується виконати в бронзі. Загальна висота пам’ятника 2,30 м. Місце вибране навпроти навчального корпусу ПНУ ім. В. Стефаника, поруч будинку № 74-76. Завершений благоустрій наштовхнув автора саме на таке бачення.

Під час обговорення члени конкурсного журі зазначили, що вигляд пам’ятника гармонійно вписується в існуюче середовище, сформоване з використанням кованих скульптур.

Шляхом відкритого голосування конкурсним журі затверджено місце встановлення пам’ятника Степану Пушику на вулиці Шевченка, поруч будинку № 74-76.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.