Голос-Інфо

A+ A A-

В яких ситуаціях потрібно обов'язково слухати свою інтуїцію?

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Які сигнали може подавати інтуїція і чому до неї так важливо прислухатися.

Чи відчували ви коли-небудь відчуття, що щось не так, але що саме, пояснити ви не можете? Чи ви приймали якесь важливе рішення абсолютно необдумано, під керівництвом хвилинних імпульсів і поривів? Це все ваше шосте чуття, яке намагається достукатися до вас і допомогти. Які сигнали може подавати інтуїція і чому до неї так важливо прислухатися.

Інтуїція - це почуття, яке може подавати людині сигнал про біду, оберігати від неприємностей і допомагати у скрутну хвилину. У когось вона розвинена краще, у когось- слабше, але в ваших силах розвинути і підсилити це відчуття. Перед вами 5 ситуацій, коли потрібно послухати свій внутрішній голос і ні в якому разі не ігнорувати його.

Сновидіння

Часто шосте почуття може подавати вам певні знаки через сновидіння. Такі сни дуже яскраві та запам'ятовуються, вранці ви чітко пам'ятаєте з чим справилися і які проблеми вирішили. Розшифрувати сни і зробити правильні висновки непросто, але психологи рекомендують вести спеціальний щоденник сновидінь, в який ви будете записувати подібні сни. В такому випадку ви будете бачити картину більш цілісно і зрозуміти посил, який вам посилає ваше підсвідомість, буде набагато легше.

Почуття впевненості в собі

Іноді трапляється так, що у вас з'являються абсолютно чіткі та виважені рішення, які здатні перевернути життя з ніг на голову. Наприклад, в один день ви вирішили переїхати в іншу країну, але не тому що вам запропонували роботу або вас щось не влаштовує у вашому нинішньому місці проживання, а просто так, раптово. Такі сигнали інтуїція подає вам в тому випадку, коли щось йде не так і вашому життю потрібні зміни. Не варто ігнорувати такі сигнали, а навпаки, намагайтеся до них прислухатися.

Осяяння

Ще одна ситуація, яку ні в якому разі не можна ігнорувати - миттєве осяяння. Воно наздоганяє абсолютно несподівано, посеред телефонної розмови або в метро, по дорозі додому. Щоб "прочитати" такі знаки і вловити їх сенс потрібно практикувати медитацію, коли тіло розслаблене, думки чисті, ваш внутрішній голос може знову спробувати "поговорити" з вами.

Хвороба

Якщо люди вперто ігнорують свій внутрішній голос і не прислухаються до своєї інтуїції, організм, перебуваючи в стані стресу, починає сигналізувати вам різними хворобами. Якщо ви не встигаєте вилікуватися від однієї хвороби, як вас валить з ніг інша, перегляньте своє життя, згадайте, можливо ваше шосте почуття давно хоче донести до вас якусь важливу інформацію. Депресія - вірна ознака того, що людині необхідні зміни, тому замість того, щоб піддаватися смутку і печалі, краще задумайтеся про те, як змінити своє життя в кращу сторону.

Натхнення

Наснага або натхнення часто плутають з мотивацією, так як зазвичай ці відчуття виникають після перегляду якогось сильного фільму, читання книги або розмови з мудрою досвідченою людиною. Інтуїція говорить вам про те, що ви готові до змін, що зараз саме час, щоб будувати далекоглядні плани і реалізовувати давні бажання.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.