Голос-Інфо

A+ A A-

У 88 франківців діагностували туберкульоз минулого року

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Захворюваність на туберкульоз в місті Івано-Франківську є стабільною, щороку реєструється близько 80 випадків.

Про це у  п’ятницю, 22 березня під час круглого столу до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом щодо лікування та профілактики захворювання розповіла начальник управління Марія Бойко, інформує Бліц-Інфо.
За її словами, захворюваність на туберкульоз зростає останні 15 років.
«Хоча ситуація стабілізувалась,  на туберкульоз хворіють не тільки дорослі, а й діти та підлітки. Останні роки ситуація є напруженою. Станом на 1 січня під спостереженням лікарів перебувало 107 франківців хворих на туберкульоз. Так, минулого року вперше туберкульоз діагностовано у 88 осіб. Серед дітей та підлітків – 3 – 5 випадки», - каже лікар.
На думку міського голови Руслана Марцінківа, місто завжди буде старатись допомагати лікарям обладнанням.
«Туберкульоз – велика соціальна проблема, яка потребує уваги та наполегливої роботи фахівців різних галузей таких як освіта, медицина, соціальні служби громадських організацій та кожного громадянина. Для вчасного виявлення захворювання необхідно щорічно проходити профілактичні огляди. Для покращення даної роботи минулого року ми закупили три рентген апарати», - зауважує Марцінків.
Лікарі повідомляю, що минулого року у місті зареєстровано 14 випадків смерті від туберкульозу.
Керівник благодійного фонду «Реабілітаційний центр наркозалежних Захід Шанс»Олександр Гринь зауважив, що серед групи ризику є колишні ув’язнені, безпритульні, люди, які вживають наркотики, секс-працівники, чоловіки, які ведуть одностатевий спосіб життя.
«Наші працівники можна сказати у польових умовах шукають людей із груп ризику та стимулюють їх пройти тестування. Зокрема, минулого тижня наші працівники виявили три випадки захворювання на туберкульоз. Один з них у безпритульного та два – у людей, що вживають наркотики», - каже Гринь.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.