Голос-Інфо

A+ A A-

Протягом 2019 офіційно працевлаштовано більше 13 тисяч прикарпатців

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, завдяки активізації роз’яснювальної роботи щодо необхідності оформлення трудових відносин із найманими працівниками та переваг отримання легальної заробітної плати, з початку 2019 року роботодавці оформили на роботу 13140 працівників.

Також, завдяки скоординованим діям фіскальної служби області з органами місцевого самоврядування, на засіданнях постійно діючих комісій при держадміністраціях заслухано 186 керівників та 156 фізичних осіб-підприємців щодо дотримання ними вимог законодавства про працю. В результаті 174 підприємства області та 139 підприємців підвищили рівень заробітної плати своїм найманим працівникам. Як наслідок до бюджетів додатково надійшло 114,6 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 133 тис грн єдиного соціального внеску.

Крім того, з початку року працівники фіскальної служби області провели 53 фактичні перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання ними вимог діючого законодавства при виплаті заробітної плати та виявлення фактів приховування доходів від оподаткування. За результатами перевірок виявлено використання підприємцями праці 18 найманих осіб без належного оформлення трудових відносин.

 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.