Голос-Інфо

A+ A A-

Вчені дослідили чому ластівки перед дощем літають низько

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Ластівки одні з найкрасивіших птахів, які викликають у людини найдобріші відчуття. З давніх часів людина спостерігає за ними, існує навіть народна прикмета — якщо ластівки почали літати низько, значить — скоро буде дощ.

Дійсно, чому таке відбувається, може ластівка володіє яким-небудь передчуттям, якого немає у людини, і прекрасно відчуває, яка буде погода?- , інформує Ukr.Media.

Так чому ластівки літають так низько?

Відповідь на це питання проста і лежить в області фізики.

Річ у тому, що перед початком дощу або похмурої погоди вологість повітря піднімається внаслідок чого у мошок і інших комах крила при польоті покриваються маленькими краплями води і стають більш важкими, ніж зазвичай.

З цієї причини комахи не можуть так активно ними махати, плюс їхня маса збільшується, і вони починають літати набагато нижче. Ластівки ж у своєму польоті не тільки насолоджуються ним, але ще й харчуються, добувають корм своїм пташенятам, внаслідок чого вони теж знижуються слідуючи за комахами. Якби людське око могло легко розрізнити літаючих комах, то стало б відразу очевидним, чому ластівки перед дощем починають літати низько. Закони фізики діють завжди!


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.