Голос-Інфо

A+ A A-

Начальник ГУНП привітав працівників карного розшуку з професійним святом

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Начальник Головного управління національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош привітав працівників і ветеранів карного розшуку зі сторіччям.

"Щиро вітаю вас зі знаменною датою – 100-річчям карного розшуку.

За ці роки багато пройдено, досягнуто, а головне – зроблено. Кожен з вас наполегливо працює над розкриттям злочинів і несе службу у нелегких умовах суспільного буття. Робота в оперативних підрозділах є досить небезпечною, але надзвичайно цікавою. Знаю, що кажу, бо майже двадцять років служив у карному розшуку і отримав неабиякий професійний досвід, пройшовши шлях від оперуповноваженого до начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Низький поклін та особлива вдячність моїм старшим товаришам-вчителям.

Усі добре розуміють складність служби у вказаному підрозділі. Це професія, яка вимагає відповідального ставлення до обраної справи, адже йдеться про найважливіше – життя, здоров’я і суспільний спокій громадян. Для цього оперативники повинні йти у ногу з часом і виробляти нові методи боротьби з тими чи іншими злочинними проявами. Саме ви своєю щоденною працею робите усе можливе, щоб Національна поліція отримувала довіру від людей. Завдяки вам на вулицях наших міст і сіл спокійно і безпечно. Впевнений у тому, що ви і надалі використовуватимете набутий професійний досвід та докладатимете всіх зусиль для ефективної протидії злочинності.

Вітаю усіх тих, для кого служба у карному розшуку стала покликанням, а чесність і порядність, професіоналізм і патріотизм – життєвими принципами. Бажаю непохитності та наполегливості у виконанні службового обов'язку, покладених на вас відповідальних завдань, професійного зростання, доброго здоров'я, особистого і сімейного благополуччя. Залишайтеся завжди мужніми і витривалими, поступайте по Закону і по Совісті. Успіхів і нових перемог у служінні народу, зміцненні законності і правопорядку!

Особливі вітання ветеранам! Ваш внесок у розвиток карного розшуку – безцінний. Ми вдячні вам за професіоналізм, завзятість, запал і багаторічну віддану службу!".

Голос-Інфо приєднується до привітань та бажає наснаги, ефективної служби на благо народу України!


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.