Голос-Інфо

A+ A A-

Як закінчити розмову або ввічливо уникнути її?

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Якими акуратними та нестандартними способами можна закрити тему або припинити небажану розмову.

Всі ми не раз стикалися з ситуацією, коли розмова заходить у зовсім нецікаве русло або коли ми поспішаємо кудись, а переривати співрозмовника ну дуже негарно і нетактовно. А можливо, траплялося й таке, що розмова вам неприємна. Або вам не хочеться торкатися тієї чи іншої теми. Отже, розберемося, якими способами можна ввічливо і тактовно закінчити розмову з людиною або зовсім акуратно її уникнути.

Говоріть повільно

Як це діє? В момент, коли співрозмовник надає вам слово, ви говоріть дуже повільно, спокійно, не висловлюючи при цьому якихось емоцій і не роблячи акцентів на словах. Деколи говорити таким чином дуже складно. Але, якщо бесіда вам по-справжньому нецікава, вам не складе труднощів висловлюватись таким чином. Пам'ятайте, що ваша мета — зробити розмову настільки нудною і банальною, щоб автоматично викликати відторгнення до цієї теми у співрозмовника.

Уточнюйте

Тут все просто: постійно просіть уточнення якихось незначних деталей у свого опонента. Наприклад, наполягайте на тому, щоб він знову пояснив певний момент. А також поцікавтеся, що саме хотів цим сказати ваш співрозмовник, або дізнайтеся, чи правильно ви його зрозуміли. Такими темпами вашому товаришеві просто набридне постійно відповідати за кожне своє слово, і він вирішить закінчити цю розмову самостійно.

Перебивайте

Ніхто не любить, коли його перебивають, погодьтеся? Але цей спосіб буває гарною зброєю проти базік, які вас дратують. Випадково внесіть поправку в самий розпал історії вашого візаві. Несподівано почніть нову тему, а потім попросіть вибачення. А також ви нібито ненароком можете відволікатися на сторонні шуми або дії навколо. Робіть це будь-яким зручним для вас способом, тільки не забувайте бути все-таки тактовним. Двох-трьох разів буде достатньо, щоб співрозмовник втратив нитку розмови й забув, про що взагалі йшлося.

Ставити абсурдні питання

Що ми тут маємо на увазі? Питання, які не мають ніякого відношення до суті справи. Тільки вони повинні бути несподіваними та в тему. Наприклад, якщо зайшла розмова про стосунки, ви можете згадати веселий момент на вечірці у вашої знайомої пари та запитати у співрозмовника, чи любить він гучні тусовки. Питаннями, які побудовані логічно і послідовно, однак абсолютно ніяк не відносяться до теми вашого обговорювання, ви можете з легкістю призвести розмову в глухий кут і закінчити її.

Придумайте план відступу

План добрий тим, що ви завжди зможете ним скористатися. Це може бути що завгодно, аж до будильника в телефоні «на той випадок». А також попросіть друга зателефонувати в потрібний момент на мобільний. Або ж незграбний момент, подивіться на час і повідомте співрозмовнику, що ви забулися і вам терміново потрібно бігти. Пам'ятайте про те, що закінчення бесіди таким чином має виглядати максимально природно. Ввічливо попросіть вибачення та ідіть.

Ось такими акуратними та нестандартними способами можна закрити тему або припинити небажану розмову. Робити це набагато простіше, ніж безтактно говорити в обличчя про те, що вам нецікаво або неприємно.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.