Голос-Інфо

A+ A A-

Енергетичний вампір: як розпізнати та знешкодити

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Такі люди, зазвичай, не вміють співпереживати та співчувати.

Енергетичний вампір живиться вашою енергією. Такі люди, зазвичай, не вміють співпереживати та співчувати. Енергетичні вампіри страждають від власного болю або невпевненості в собі. Висмоктуючи життєву енергію з оточення, вони прагнуть звільнитися від власних страждань.

Енергетичний вампір-жертва

Люди цього типу харчуються вашим почуттям провини. Вони вважають, що їм залишається лише сподіватися на милість навколишнього світу. Впевнені в тому, що страждають виключно з вини оточуючих їх людей. Їх поведінка є наслідком надзвичайно низької самооцінки. Вони у всьому завжди звинувачують оточуючих, вселяючи їм, що саме вони винні у їхніх стражданнях.

Енергетичний вампір з комплексом нарциса

Енергетичний вампір з комплексом нарциса не вміє співпереживати, співчувати й проявляти щирий інтерес у відношенні навколишніх його людей. Такі вампіри живуть за принципом «я головний, а все решта-потім». Отже, така людина очікує, що ви завжди будете ставити її потреби на перше місце. Просто перестаньте це робити.

Домінуючий енергетичний вампір

Такі енергетичні вампіри принижують і залякують оточуючих людей. Все це робиться для того, щоб самоствердитися і підвищити свою самооцінку за рахунок інших. З такими людьми потрібно бути завжди на сторожі.

Людина-драма

Порожнечу в своєму житті така людина заповнює за рахунок драми, гучних суперечок і пересудів, які вона сама ж і створює. Такі люди буквально жадають таких ситуацій, тому що вони дають їм можливість виставити себе в ролі жертви. Це говорить про те, що таким людям бракує любові.

Крім того, у такої людини роздуте почуття власної значущості. Вона постійно біжить від реальних проблем життя.

Енергетичний вампір, який постійно всіх судить

У таких людей надзвичайно низька самооцінка. Цей свій недолік вони компенсують за рахунок оточуючих. Їм життєво необхідно відчувати невпевненість, витікаючу від тієї чи іншої людини. Вони обожнюють критикувати людей.

Енергетичний вампір — «сама невинність»

Не всі енергетичні вампіри жадають обов'язково заподіяти шкоду оточуючим і створити зло. Як приклад, візьмемо цей тип енергетичних вампірів. Такі люди потребують постійної допомоги і розради. Якщо ви тільки будете, що підтримувати їх і дозволяти спертися на себе, ви швидко залишитеся без запасів енергії. Отже, у вас просто не залишиться сил на те, щоб допомогти собі.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.