Голос-Інфо

A+ A A-

Дослідження вчених: принципи за якими жінки купують собі автомобіль

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Німецька дослідницька компанія провела дослідження того, як жінки вибирають авто при купівлі.

При купівлі власного авто, принципи вибору у чоловіків і жінок відрізняються. Німецька дослідницька компанія Automobil Treuhand GmbH вирішила провести дослідження того, як жінки вибирають авто при купівлі. У тестуванні брало участь близько 2 тис. жінок.

Як жінки вибирають собі автомобіль? Розглянемо головні відмінності від чоловіків-водіїв.

Головні критерії при виборі

1. Коли автоледі вибирають автомобіль, то вони витрачають менше грошей, ніж чоловіки. Жінки більш скрупульозно ставляться до питання економії.

2. Для жінок-водіїв марка авто, в більшості випадків, має менше значення. Для автоледі головне сам автомобіль, а значок — це другорядне.

3. Бо жінки менш освічені в технічній частині, при купівлі власного автомобіля вони більше уваги приділяють цьому питанню, вивчаючи різну інформацію по даній темі.

4. Автоледі не купують авто поспішно. При дослідженнях з'ясувалося, що дамам потрібно близько 37 днів, для прийняття остаточного рішення.

5. Так званий «стиль» покупки у жінок теж відрізняється від чоловічої. Це стосується манери спілкування і підходу до спілкування з продавцем автомобіля.

В умовах сучасного світу багато автоледі добре підковані в технічній частині машини. Коли жінка, яка приходить в автосалон, вже буде знати характеристики та особливості обраної машини. У цей момент, велику роль відіграє дружній контакт з продавцем. Жінка починає багато говорити, розповідати історії, і очікує від професіонала слушних порад. Якщо контакт встановлений, то це гарантія того, що жінка придбає цей автомобіль, бо підсвідомо вона очікує отримати схвалення свого вибору.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.