Голос-Інфо

A+ A A-

Заборонені фрази, які діти вам не пробачать

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Дитяче й доросле сприйняття різняться як небо і земля.

Часто батьки кажуть одне, а діти чують зовсім інше. Те, що дорослому здається мотивацією і підтримкою, діти сприймуть, як образу або грубість.

Дітей потрібно охороняти не тільки від небезпечних предметів, але і від небезпечних слів і фраз. Нижче наведені найбільш часті висловлювання, які батьки дозволяють собі говорити своїм дітям.

"Ну, тримайся. Ось повернеться батько...". Не кращий образ батька у свідомості дитини. Плюс до того — цілковита безпорадність у вирішенні ситуації. Звідки взятися авторитету в очах дітей — питання.

"Тут немає нічого твого". Відверте приниження дитини, позбавлення його значущості і хоч якогось права. До того ж, зайве нагадування про те, що матеріальне дуже важливо для вас.

"Ми все життя на тебе горбатимося, а ти...". Навіщо ви вселяєте дитині відчуття того, що вона вам щось винна? Ви вбиваєте її самооцінку, тому що дитина не розуміє, що з нею не так, якщо вона не в достатній мірі вам "дякує".

"Ти мене в труну заженеш". Не лякайте дитину! Спочатку вона дійсно почне за вас боятися, а потім ваші слова перестануть мати вагу. Адже так "вмирати" ви будете у неї на очах по кілька разів в день.

"Так кому ти потрібен, крім мене". Ось це постріл в упор по самооцінці дитини. Діти вірять дорослим. Говоріть так частіше і дитина остаточно змириться зі своєю нікчемністю.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.