Голос-Інфо

A+ A A-

Які риси характеру дозволять прожити більш тривале і успішне життя?

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Характер впливає не тільки на звички, поведінку і манеру спілкування людини, але і, на думку вчених, на тривалість життя.

Вчені з Університету Рочестера провели масштабне дослідження, обробивши дані 26 845 підлітків і з'ясували, які риси характеру здатні продовжити людське життя. Експеримент тривав близько 49 років, з 1960 по 2009 рік, під час якого оцінювалися такі риси як: емпатія, спокій, імпульсивність, енергійність, лідерство, акуратність, інтелігентність, комунікабельність і зрілість, враховувалися також освіта батьків, дохід сім'ї і вік школярів. Результати вас дуже здивують!

Акуратність

Виявляється, акуратні і педантичні підлітки доживають до 60 років набагато частіше, ніж їх неохайні однолітки. Саме риси неохайності здатні кардинально вплинути на життя людини, бо дуже часто саме це стає причиною неуспішного навчання, низької заробітної плати, неможливість побудувати сім'ю або частих розлучень.

Спокій і зрілість

Найчастіше саме емоційність і незрілість у підлітковому віці впливають на формування шкідливих звичок, які, в свою чергу, дуже підкошують здоров'я. Шкідливі звички і прагнення "спробувати все", недбале ставлення до свого життя і здоров'я дуже сильно руйнують імунну і зношують серцево-судинну системи.

Уважність і вихованість

Ці риси дозволяють підлітку з більшою ймовірністю дожити до старості і більш раціонального і правильного підходу до свого життя. Уважні люди більш чутливі до свого життя і відповідальніше ставляться до свого здоров'я. А виховання дозволяє не вплутуватися в погані компанії, що мінімізує кількість ризиків і небезпек протягом всього життя.

Отже, під час експерименту вчені з'ясували, що уважні, спокійні, виховані і зрілі підлітки з великою часткою ймовірності доживуть до глибокої старості, ніж їх ровесники, які такими рисами не володіють. На щастя, не всі ці риси вроджені, і їх спокійно можна набути, підвищивши таким чином ймовірність дожити до старості і стати довгожителем.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.