Голос-Інфо

A+ A A-

ДФС роз’яснила нюанси подання документів на податкову знижку

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Державна фіскальна служба України роз’яснила, який термін подання документів для застування права на податкову знижку і чи можна подати документи онлайн.
Про це повідомила прес-служба ДФС.
Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (пп. 166.1.2 ст. 166 ПКУ).
 
Податкова декларація подається контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків (п. 49.1 ст. 49 ПКУ).
 
При цьому, за вибором платника декларація може бути подана особисто або уповноваженою на це особою чи надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. Також її можна подати онлайн з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.
 
«З метою підвищення рівня добровільності декларування доходів громадян, підвищення якості адміністрування, ДФС запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті», у тому числі заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи платниками податків – фізичними особами в електронному вигляді. Крім того, на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) в банері «Деклараційна кампанія 2019» розміщено електронні форми декларації та приклади її заповнення», – зазначено у повідомленні.
 
Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.