Голос-Інфо

A+ A A-

Чудо-жуйка, 3D хімія та розумний термометр: переможці стартапів 2018 (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні, 15 травня, в стінах Міської ради, відбулась прес-конференція, на якій було представлено результати реалізації проектів-переможців конкурсного відбору стартапів 2018 року.

Переможці, які втілили свої ідеї за допомогою фінансування з міського бюджету, представили у вигляді презентації ті результати, яких їм вдалося досягти під час впровадження проектів. 

Переможцями стали такі стартапи:

1) «Термостан» (Суп Василь Євгенович) – 50 000 грн. 

Він спрямований на те, щоб допомогти батькам і дітям.За його допомогою можна не тільки виміряти температуру тіла людини, а й визначити день овуляції та визначити ефективність жаропонижаючих препаратів.

2) «Жуйка на основі карамелізованого меду, воску та прополісу для профілактики та лікування пародонтиту і пародонтозу та інших стоматоологічних захворювань» (Курта Сергій Андрійович) – 100 000 грн. 

В результаті учасниках проекту вдалося довести, що їхні жуйки допомагають при хворобах зубів та ясен.

3) «Впровадження технологій мобільного навчання та доповненої реальності під час вивчення хімії в закладах середньої освіти» (Мідак Лілія Ярославівна) – 50 000 грн.

Метою проекту стало краще сприйняття учнями матеріалу, а особливо при вивченні дисциплін природничого напряму.

LiCo - це безкоштовний мобільний додаток для відтворення практичних робіт та лабораторних дослідів з хімії для закладів середньої освіти. 

Для використання програми потрібна наявність мобільного пристрою на системі Android та підключення мо мережі Інтернет. 

 

4) «Налагодження серійного виробництва приладу для контролю теплоти згоряння природного газу GAS-HI-Q» (Карпаш Андрій Михайлович) – 50 000 грн.

 Ідея стартапу проста, чому за бензин різної якості люди платять різні кошти, а за газ – ні? Саме тому франківці створили прилад за контролем якості газу. 

 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.