Голос-Інфо

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 187
A+ A A-

Івано-Франківська громадськість обурена діями міського депутата

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Виконком Івано-Франківської міської ради погодив і виніс на сесію питання про включення нежитлових приміщень площею 459,1 кв. м в будинку на вул. Чорновола, 23 в перелік об'єктів, які підлягають приватизації.

Голова фракції "Свобода", голова бюджетної комісії у міській раді Роман Онуфріїв приватизує другий поверх і мансардні приміщення на Чорновола, 23 поза аукціоном і за значно нижчою від ринкової вартістю.

Голова фракції "Свобода", голова бюджетної комісії у міській раді Роман Онуфріїв планує приватизувати другий поверх і мансардні приміщення на Чорновола, 23 поза аукціоном і за нижчою від ринкової вартістю. Згідно з оцінкою, яка була проведена перед здачею приміщень в оренду, вартість цих нежитлових приміщень становить 3 719 340 грн.
Сьогодні це питання було винесено за чергову сесію міської ради.

Свою думку щодо такого рішення прийшли висловити громадські активісти.

"Для мене незрозуміло чому зараз приймають таке рішення про приватизацію і не через систему ProZorro. ГО "Мами Прикарпаття" неодноразово звертатися до міської влади щодо оренди приміщень, то їх ніколи немає. Коли до вас не звернися, то у вас завжди одна відповідь: немає ні грошей, ні приміщень, нічого. Я пропоную це питання взагалі зняти з порядку денного", – сказала Мар'яна Вершиніна.

Активістка Наталія Сербин, зазначає, що такі дії не правомірні. Також вона обурена тим, що міський голова дозволяє приймати такі рішення.

"Я розумі, що ви всі бізнесмени і хочете швидко багатіти. Якщо пан Онуфріїв хоче розвивати свій бізнес, свою друкарню, то нехай орендує це приміщення. Такі ситуації неодноразові. Я хочу об ви пообіцяли, що перейдете на систему прозоро і будете все комунальне майно передавати через цю систему ProZorro", – закликала Наталія Сербин.

Роман Онуфріїв пояснив ситуацію зі своєї точки зору. За його словами, на даний момент, приватизація будинку здійснюється згідно норм закону. І просить не політизувати це питання.

Директор департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько пояснив, що це приміщення після першого орендаря було вільне два роки. І перебувало у комунальній власності міста.

"Орендар має право викупити приміщення, якщо вклав у приміщення 25% невід'ємних поліпшень від вартості приміщення", – наголосив посадовець.

Прохання активістів виключити це питання з порядку ленного не внесли в порядок денний.

Депутати проголосували "За" і підтримали рішення про включення в перелік об'єктів, які підлягають приватизації.

 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.