Голос-Інфо

A+ A A-

Білоберізька ОТГ отримала екскаватор-навантажувач

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

10 червня у Білоберізькій ОТГ відбулася чергова урочиста подія. Вже більше двох років у громаді діє програма «DOBRE», яка фінансується агентством з міжнародного розвитку «USAID» США.

У ході незалежного опитування мешканцями Білоберізької ОТГ було обрано найбільш пріоритетну послугу, що потребує вдосконалення, – це ремонт та утримання доріг комунальної власності.

З метою покращення даної послуги було розроблено план з удосконалення послуги із ремонту та утримання місцевих доріг, яким передбачено створення багатопрофільного комунального підприємства та закупівля спеціальної техніки.

На церемонію передачі екскаватора-навантажувача для комунального підприємства Білоберізької ОТГ завітали поважні гості: Пан Беррі Рід, керівник програми « DOBRE» в Україні; Роман Сваволя, фінансовий директор програми «DOBRE»; Ілля Лисогор , програмний спеціаліст програми «DOBRE»; Дмитро Коваль, керівник офісу програми «DOBRE» в західній Україні; Любомир Кава, програмний спеціаліст програми «DOBRE»; керівник апарату Верховинської РДА Василь Бровчук.

Присутнім продемонстрували можливості екскаватора.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.