Голос-Інфо

A+ A A-

Топ-10 пріоритетів бізнесу 2019: у Франківську обговорили перспективи економічного розвитку України (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

9 липня у конференц-залі Івано-Франківської торгово-промислової палати відбувся круглий стіл з представниками місцевих органів виконавчої влади та бізнесу Івано-Франківської області. Обговорювали економічну ситуацію в Україні та шляхи розвитку малого та середнього бізнесу. 

Основні поблемами податкової системи України, на думку чиновників, є велика кількість податкових пільг, відсутність комплексної реформи Державної фіскальної служби та митниці, я також наявність чисельних схем по ухиленню від сплати податків за допомогою "офшорних інструментів", пише Голос-Інфо.

Щоб вирішити питання, пропонується концепція єдиного системного документу Податкового кодексу Розвитку, яку напрацювали 75 бізнес-асоціації малого і середнього бізнесу. Вони прагнуть створити сприятливі умови для об'єктів господарювання через податкові механізми, щоб забезпечити сталий економічний розвиток України.

"Тіньова економіка — це відповідь на недолугі кроки держави. Щоб повернути довіру, треба зробити певні висновки",  зазначає  Грігол Катамадзе, представник ВГО "Асоціація платників податків".
 
На сьогодні основними пріоритетами бізнесу є:
1. Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал всіх компаній. 
2. Зниження податкового навантаження на фонд оплати праці. 
3. Створення єдиного органу з розслідування економічних злочинів, ліквідація податкової міліції та інших економічних підрозділів правоохоронних органів.
4. Запровадження безпаперових технологій: заборона державним органам вимагати інформацію, яка міститься у державних базах даних. 
5. Демонополізація ринків тепло- та енергопостачання, забезпечення рівності учасників суміжних ринків до товарів та послуг природних монополій.  
6. Інституційна реформа перевіряючих та контролюючих органів: запровадження персональної відповідальності,  ризик орієнтованого підходу до перевірок проведення відкритих конкурсів на керівні посади. 
7. Ухвалення нового Податкового кодексу Розвитку та Митного кодексу, а також зниження державних видатків до 35% від ВВП. 
8. Запровадження сучасного трудового права, заснованого на свободі трудового договору, спрощення формальностей та зменшення штрафних санкцій. 
9. Збереження спрощеної системи оподаткування. Сприяння легальному мікро- і малому підприємству. 
10. Детінізація економіки, зокрема ринку оренди землі та сільгосппродукції. Запровадження єдиного податкового електронного документа.
 

Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.