Голос-Інфо

A+ A A-

У Франківську вирішили, про що говоритимуть на виїзній сесії Івано-Франківської обласної ради (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

9 липня відбулося засідання президії обласної ради та День депутата в обласній раді. Обговорювали питання порядку денного сесії, яка відбудеться 12 липня у Коломиї.

На двадцять дев'ятій сесії обласної ради головним стане питання про розвиток театрального та музичного мистецтва і музейної справи на Прикарпатті.

Також пропонують розглянути на сесії питання щодо ліквідації наслідків стихії, фінансування природоохоронних робіт. Крім того йтиме мова про представлення до нагородження грамотою Верховної Ради України двох прикарпатських проректорів. Депутати розглянуть можливість відповідного подання; заслухають питання про розвиток театрального та музичного мистецтва і музейної справи на Івано-Франківщині.

На сесії йтиметься про перейменування Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка та затвердження Статуту.

Традиційно депутати вноситимуть зміни до обласного бюджету на 2019 рік, а також до рішень щодо розподілу коштів бюджету розвитку і програми соціального захисту населення.

Згідно з порядком планується розглянути питання про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Івано-Франківської обласної ради. Крім того проведуть обговорення питання про звільнення керівників закладів загальної середньої та вищої освіти.

Також депутати розглядатимуть питання щодо проведення переоцінки об'єктів малої приватизації спільної територіальної власності. Наступне, тридцяте засідання, сесії планується на кінець серпня початок вересня цього року.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.