Голос-Інфо

A+ A A-

У Франківську орудують недобросовісні комп'ютерні майстри (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

В Івано-Франківську орудують недобросовісні комп'ютерні майстри. Оголошення про такі послуги нині можна побачити практично по цілому місту.

В оголошеннях нібито фахівець пропонує повністю навести лад з комп’ютером. Ще й не за великі гроші та зі знижками. На фото – відомий американський актор Дженсен Еклз, йдеться в сюжеті Каналу 402 “.

Франківчанка Вікторія Мартиненко – одна із тих, хто скористався послугами горе-майстра. Її 77-річна мама зателефонувала по оголошенню, адже на ноутбуці не відкривалася програма Skype. Попередня ціна за вирішення проблеми мала бути 100 грн. 

Жінку цікавив лише Skype, але майстер почав наводити повний лад і озвучив попередню суму у 2 тисячі гривень. Вікторія відмовилася, а комп’ютерник пообіцяв зробити знижку. Згодом пішла по справах, залишивши з фахівцем свою стареньку матір. У підсумку вся вартість роботи склала 5080 грн. і пенсіонерка розрахувалася з майстром. Вона поставила підпис на незрозумілому рахунку нерозбірливим почерком написаний перелік послуг. Один з пунктів “спілкування”, ціна – 550 грн.

 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.