Голос-Інфо

A+ A A-

На Франківщині встановили сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Івано-франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних панелях Panasonic), що працює за «зеленим» тарифом, в селі Конюшки Рогатинського району Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 33 661,00 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні батареї Panasonic VBHN325SJ53 325 Wp – 95 шт., автоматику змінного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги HUAWEI Sun 2000-33 KTL-A.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

sonjachna-elektrostancija-30-kvt-konjushki-2.jpg.pagespeed.ce_.x8DCgM0WEs-740x416.jpg (740×416)

merezhevij-invertor-huawei-sun-2000-33ktl-a-konjushki.jpg.pagespeed.ce_.ApUD_QT8kl-740x416.jpg (740×416)

 


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.