Голос-Інфо

A+ A A-

В яких випадках за розмови по мобільному в авто заберуть права

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Не забувайте про те, що розмовляти за кермом телефоном, тримаючи його в руках, заборонено.

Порушення тягне не тільки штраф.

Навряд чи ми когось тут здивуємо, але для загальної безпеки на дорогах існують правила. Дотримання цих установок дозволяє мінімізувати ймовірність ризику для конкретних водіїв, пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Але система, як відомо, завжди дає збій.

Саме тому ми з вами постійно стаємо свідками порушень, про які окремі автомобілісти навіть не замислюються. Якщо, наприклад, з небезпекою керування ТЗ в стані алкогольного або будь-якого ще сп'яніння всі начебто згодні (адже так?..), то мобільний телефон — останній і поки майже неприступний поріг людської неадекватності.

Сучасне життя давно перебралося в світ інтернету і цифрового зв'язку, тому багато хто навіть не згадують про те, що користуватися мобільним телефоном, тримаючи його в руках, перебуваючи за кермом, — грубе порушення, яке в обов'язковому порядку тягне покарання.

Дорожній адвокат в Фейсбуці нагадує, що в разі, якщо користування телефоном за кермом не викликало ніяких наслідків на дорозі, штраф складе 425 грн. Якщо ж іншим учасникам дорожнього руху довелося знизити швидкість або змінити напрямок через те, що водій відволікся на мобільний телефон — штраф у розмірі 680 грн або позбавлення водійського посвідчення терміном на 6-12 міс.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.