Голос-Інфо

A+ A A-

Уряд змінить вимоги до майданчиків для вигулу собак

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України перегляне застарілі норми щодо влаштування окремих майданчиків для вигулу собак.

Як повідомив заступник Міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе, Мінрегіон планує осучаснити та прописати більш чіткі вимоги до них.

Він зауважив, що сьогодні у чинних вимогах ДБН щодо благоустрою є лише деякі окремі вимоги, як влаштовувати майданчики для вигулу собак та інших тварин.

Відтак Мінрегіон планує суттєво переглянути ці вимоги і більш конкретизувати їх. Наприклад, прописати яких саме розмірів мають бути такі майданчики і від чого це має залежати. «Щоб вони розташовувалися близько до внутрішньодворових територій або безпосередньо на них. Щоб там були обов’язково туалети для тварин, ця територія відповідно огороджувалась тощо. Тоді це буде цивілізовано, як за кордоном», – пояснив Парцхаладзе.

Сьогодні приклади успішного впровадження таких майданчиків для тварин спостерігаються у США, Чехії, Німеччині та країнах Скандинавії. Там вони проектуються як у міському просторі, так і за містом. На таких майданчиках також зазвичай розміщується ігрове обладнання, основна інформація про правила перебування на майданчику, пакетики та контейнер для пакетиків для туалету тварин. У деяких випадках можуть додатково облаштовувати освітлення, подачу води і ванночки для миття тварин.

Джерело


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.