Голос-Інфо

A+ A A-

У Калуші триває інвестиційний форум «Калуш-інвест 2019» (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сьогодні, 10 вересня у Калуші розпочався перший Інвестиційний форум «Калуш-інвест 2019».

Організатором виступає Калуська міська рада та ГО "Інвест". Метою форуму є активізація діалогу та розвиток для бізнесу, започаткування нових ділових зв'язків. Також тут представили цікаві проєкти, що збільшить інвестиційний потенціал міста. Даний форум сприяє виробленню іміджу міста Калуша, як найперспективнішого майданчика для вкладення інвестицій на Західній Україні. 

На форумі зареєструвалися близько 80 учасників. Серед них — 17 консульських і дипломатичних представництв, 9 — торгово-промислових палат та торговельних представництв міжнародних компаній і більше ніж 40 представників українського бізнесу.

"Метою цього форуму перш за все є презентувати наші калуські підприємства та отримати відповідний досвід від колег.  Цей форум буде корисним для нашої громади, для підприємств, а також інвесторів", - каже Ігор Матвійчук, мер Калуша.

Міжнародний інвестиційний форум «Калуш-Інвест 2019» проходитиме 10-11 вересня.

Серед спікерів — Павло Шеремета — колишній президент Київської школи економіки та заступник голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому Економічному Форумі.  Володимир Панченко — експерт в сфері економічної та індустріальної політики. Андрій Павлів — представник у Західній Україні Урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій — UkraineInvest. Катерина Цибенко (Transparency International Ukraine). Юрій Филюк (ГО “Тепле місто”). Антон Подільчак — голова Західноукраїнського офісу Європейський Бізнес Асоціації. Також присутні гості з Туреччини та США.

"Калуш є одним з найбільш промислово розвинених міст нашого регіону. Тут багато іноземних інвестицій. Хочу підкреслити, що формування сприятливого інвестиційного середовища є одним з найбільш пріоритетнних завдань в роботі ОДА", - зазначає Жанна Табанець, директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА.

Очікуваним результатом форуму є підписання договорів про наміри, протоколів, меморандумів і подальша співпраця з інвесторами.


Ми у Instagram
Наш канал у Telegram
Останнє редагування

МИ НА YOUTUBE

ПОГОДА

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  fc  tweet  inst

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.