Голос-Інфо

A+ A A-

Депутати ВР помилково ліквідували податкову міліцію в Україні

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання Тетяна Острікова повідомила, що з 1 січня 2017 року податкова міліція відповідно до змін у податковому кодексі України знаходиться поза законом.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Відповідний розділ ХVІІІ-2 "податкова міліція" виключено з податкового кодексу і це набуло чинності 01.01.17", — написала вона.

За словами нардепа, планувалося, що норма про ліквідацію податкової міліції набере чинності разом із новим законом про створення фінансової поліції.

«Але в законопроекті змінили номер пункту про податкової міліції, а в перехідних положеннях, що стосуються вступу в силу відповідних норм — номер змінити забула. І виходить, що пункт 134 про виключення з податкового кодексу розділу ХVІІІ — 2 «податкова мілія» набув чинності», — роз'яснила Острікова.

На думку депутата, зі сформованої ситуації є три виходи — отримати роз'яснення про технічну помилку і закон набере чинності разом зі створенням фінансової поліції; внести зміни в податковий кодекс, дотримуючись процедуру розгляду законопроекту; розглянути і прийняти законопроект про створення фінансової поліції.

За матеріалами: newsdaily.com.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.