Голос-Інфо

A+ A A-

Діаспора Чикаго передала на Батьківщину безпілотник

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українська діаспора з Чикаго надала для підготовки офіцерів в Національній академії сухопутних військ (Львів) сучасний безпілотник.

Про це повідомляє медіа-група Національної академії сухопутних військ.

Безпілотний літальний апарат для потреб курсантів видового військового вишу придбаний на кошти Громадської організації "Інформаційний центр "Істина"", священнослужителів та парафіян церкви Святого Йосипа Обручника, священнослужителів та парафіян церкви святого Андрія, які діють в Чикаго.

Насамперед, він стане у пригоді для вишколу майбутніх командирів підрозділів наземної артилерії й артилерійської розвідки, а також вихованців навчального закладу інших спеціальностей.

Вже зараз, за допомогою цього БПЛА, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ вчаться здійснювати розвідку противника з повітря цьогорічні випускники факультету ракетних військ і артилерії.

Окрему подяку особовий склад Академії висловлює мешканцям міста Чикаго Петру і Євгенії Буськам, Івану і Оксані Дем’янцям, Анні Ляшко, Михайлу Грабовецькому, Ігорю Трояну та Галині Шевченко.

Джерело: STATUS QUO

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.