Голос-Інфо

A+ A A-

Битва за тротуар: влада оплачує недешеву експертизу, а сусіди перетворюють паркан у бордюр (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

26 травня в Івано-Франківському міському суді відбулось чергове засідання у справі Мирослави Мунакати, де позивачем виступає Івано-Франківська міська рада.

 

Нагадаємо, що «міські мужі» вимагають, знову ж таки за свої гроші, привести тротуар у відповідність до будівельних норм, які на думку позивача порушені.

Представник міськради подав до суду клопотання, про перенесення розгляду справи, адже позивач звернувся із заявою до івано-Франківського філіалу ”НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ” з тим, щоб цей суд встановив чи порушені держані будівельні норми щодо облаштування тротуару.

Суддя Польських задовільнила клопотання. Наступне судове засідання у справі «про неправильний ухил тротуару» відбудеться 10 липня.

Журналістам «Голос-Інфо» також стало відомо, що паркан пані Мирослави, який за рішенням суду, повинні були привести до норм: висота 1,5 м і прозорість 50 %. Натомість, у присутності державного виконавця, невідомих осіб та безпосередньої участі сусідів практично зруйнували. Зараз його висота становить лише 40 сантиметрів.

До слова, позивач від міської ради відмовився коментувати ситуацію, а сусід, дружина якого виступає в суді  третьою стороною, спілкувався виключно лайкою.

Як це було дивіться у ВІДЕО.

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.