Голос-Інфо

A+ A A-

Сусідські війни: МІСТО готове оплатити коштовну експертизу тротуару (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

10 липня продовжилось слухання  справи, де міська влада позивається до мешканки Івано-Франківська Мирослави Мунакати , яка власним коштом облаштувала тротуар біля дому.

 

Нагадаємо, жінка близько трьох років тому оселилась на вулиці Новій та  за свої гроші зробила 25 метрів тротуару завширшки 1,80 метра. На це витратила тоді близько тисячі доларів. Однак, настил біля будинку не сподобався сусідам, які і поскаржились міській владі.

Як результат,  від вересня 2016 року жінка змушена через суд доводити, що тротуар облаштувала самовільно, бо на її звернення та прохання провести ремонт, влада Івано-Франківська  відповідала лише відписками, мовляв у бюджеті непередбачені такі витрати.

10 липня позивач подав заяву про призначення судової будівельно-технічної експертизи, витрати місто готове взяти на себе. Відомо, що такі дослідження є достатньо коштовними . 

Раціональність такого використання бюджетних коштів оцінювати вже платникам податків….

Наступне засідання відбудеться  20 липня.

 Такий судовий прецедент наводить на думку, що в нашому місті “ініціатива карається”, адже влада приймає участь в сусідських розбірках  та вимагає від Мирослави Мунакати  знову витратити власні гроші , щоб привести тротуар до норм ДБН, а бюджетні кошти витрачаються на найнеобхідніше – замовлення та оплату послуг експертів.

 

Останнє редагування

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.