Голос-Інфо

A+ A A-

З 12 липня абітурієнти вступатимуть до вишів за широким конкурсом

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Під час цьогорічної вступної кампанії абітурієнти проходитимуть до медичних університетів за широким конкурсом. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.
Широкий конкурс у 2017 році застосовується не лише для вступників до медичних навчальних закладів. Він передбачений у загальних умовах вступу.

Абітурієнти повинні створити електронні кабінети й завантажити туди усі необхідні дані й копії документів. Уже 12 липня вони зможуть подаватися до вишів. Цього року можна подати 9 заяв не більше, ніж на 4 спеціальності.

Широкий конкурс означає, що кількість бюджетних місць цього року визначатиметься не наказом міністерства. За новою системою кількість місць розподілятиметься на запит абітурієнтів за допомогою пріоритетності вишів.

Під час подачі документів кожен абітурієнт розставлятиме пріоритети від 1 до 9 (якщо подаються 9 заяв). За такою системою виходить, що «місце йде за студентом», а вступники із високими балами сертифікатів ЗНО та атестатів концентруються у сильніших навчальних закладах.

У 2017 році відповідно до кількості заявок від вступників з високими балами ЗНО, університети можуть збільшувати обсяги свого державного замовлення до 10%. Непопулярні серед вступників університети отримають менше бюджетних місць.

Нагадаємо, у міністерстві освіти і науки почали роботу «гарячі телефонні лінії» щодо вступу.

Джерело studway.com.ua

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.