Голос-Інфо

A+ A A-

Ось така соціальна "справедливість", однім на хліб не вистачає, іншим ...

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

"Сьогодні депутати барижної більшості (БПП, НФ та інш.) у ВРУ, підвищили зарплату суддям Конституційного суду до 120000 грн. і це лишень зарплата, а ще 100% премій, доплати за таємність, інтенсивність та ін. і вийде не менше 250000 грн. на одну корумповану мантію.

З тим яке в нас правосуддя, я особисто відчув на собі. Минулого року не чистий на руку, підозруваний у корупції суддя Івано -Франківського Апеляційного суду Ярослав Ковалюк подав на мене позов щодо захисту його "честі, гідності та ділової репутації", за нібито подану мною неправдиву інформацію. Суди проходили більше року і накінець його колеги, порушуючи усі принципи правосуддя та неупередженості, не зважаючи на те, що не з'явився сам Ярослав Ковалюк, його представник, позицію мого захисту та представника ТРК РАІ, суд став на сторону свого колеги. Цікаво, що в своєму рішенні "чесний " суд чомусь не забов"язав мене спростувати нібито неправдиву інформацію, яку я озвучив на ТРК РАІ, що Ковалюк був переведений в нашу область з Ченівецької, у зв'язку із підозрою у корупції, хоча саме цього вимагав служитель мантії і молоточка, однак забов"язав мене сплатити йому "данину", за нібито завдану моральну шкоду цьому негіднику. Безумовно, що я оскаржив це рішення місцевих фімідівці, у касаційному порядку про, що повідомив місію ОБСЄ.

Якщо ж правди у наших судах не буде оскаржу кривосуддя по Івано -Франківськи в Європейському суді з прав людини.
Ось така соціальна "справедливість", однім на хліб не вистачає, іншим у яких і так морда і мантія тріскає від жиру та наглості 250000 грн. на веселе життя..." - написав на сторінці facebook, голова Всеукраїнського об’єднання «Голос» Ростислав Гудзінський 

Add comment


Security code
Refresh

МИ НА YOUTUBE

КУРС ВАЛЮТ

залишайся на зв`язку

    you  vk-new  fc  od  tweet

Вхід

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї без посилання на сайт, суворо заборонено.